Koszyk
Koszyk: 0 szt. Suma: 0,00 zł
Kategorie
Wyszukiwanie
Szukana fraza:
Przedział cenowy:
do
Producenci
Informacje
Kontakt
Tel
(76) 7222054
GSM
509 779 886
Godziny działania sklepu
10-18
Kto jest online
Obecnie w sklepie jest

 online.
Biznes/Ekonomia/Marketing
BIZNES/EKONOMIA/MARKETING najlepsza kategoria produktów. Zawiera wiele rodzajów produktów w kategorii Biznes/Ekonomia/Marketing.
Sortuj produkty wg:
Pokaż produkty:
Produkty promocyjne:
Ilość wyników na stronie: 
Wyświetlanie od 1 do 10 (z 20 pozycji) Stron:  1  2  [Następna >>] 
 Nazwa   Producent   Cena   Koszyk 
 Biznes . Marketing tom 3     Cena:
19,99 zł

Biznes. Marketing tom 3 najlepsze kompendium wiedzy o biznesie oprawa twarda stan bardzo dobry wyd.2007 424 str. Spis treści 1.Przedsiębiorstwo i jego cele 2.Marka jako zródło przewagi firmy 3.Relacje z ... 
 Biznes. Zarządzanie firmą tom 1     Cena:
19,99 zł

Biznes. Zarządzanie firmą tom 1 Wydawnictwo naukowe PWN najlepsze kompendium wiedzy o biznesie wyd.2006 304 str. oprawa twarda stan bardzo dobry Spis treści 1.Zarządzanie projektami w firmie 2.Systemy zarządzania ... 
 Doskonalenie zarządzania wielką organizacją ...     Cena:
14,99 zł

Doskonalenie zarządzania wielką organizacją gospodarczą Henryk Sadownik oprawa miękka stan dobry wyd.1977 178 str. Spis treści 1.Cele wielkiej organizacji gospodarczej Wielkie organizacje gospodarcze Rodzaje celów organizacji ... 
 Dyrektor jako kierownik zepsołu     Cena:
14,99 zł

Dyrektor jako kierownik zespołu Adam Sarapata oprawa miękka stan dobry wyd.1972 190 str. Spis treści 1.Przyczyny złej roboty 2.Hierarchia potrzeb 3.Poczucie stałości (zagrożenia) a wyniki pracy 4.Wykres ilustrujący poglądy ... 
 Ekonomia polityczna     Cena:
24,99 zł

Ekonomia polityczna DLA WYŻSZYCH SZKÓŁ TECHNICZNYCH I ROLNICZYCH Opracowanie zbiorowe oprawa miękka stan dobry wyd. 1977 688 str.   Spis treści: Od Autorów Przedmiot ekonomii politycznej Część I. KAPITALIZM I. Ogólna ... 
 Encyklopedia organizacji i zarządzania     Cena:
29,99 zł

Encyklopedia organizacji i zarzadzania Panstwowe Wydawnictwo Ekonomiczne oprawa twarda stan dobry wyd.1981 672 str. Przyjeta w encyklopedii koncepcja tematyczna  i ujęcie treści zgodne są z ogólną tendencją  do traktowania ... 
 Ewolucja sprawnego zarządzania     Cena:
14,99 zł

Ewolucja sprawnego zarządzania Witold Kieżun oprawa miękka stan dobry wyd.1978 186 str. Spis treści 1.Uwagi wstępne 2.System naukowego zarządzania-naukowej organizacji pracy 3.Radziecka szkoła naukowego zarządzania (naukowej ... 
 Finanse firmy     Cena:
12,99 zł

Finanse firmy Międzynarodowa Szkoła Zarządzania wyd.1993 oprawa miękka stan dobry 135 str. Spis treści 1.Finanse w firmie 2.Sprawozdawczość finansowa 3.Wskazniki finansowe 4.Metody dyskontowe 5.Przepływy pieniężne 6.Wartośc ... 
 Gospodarka przedsiębiorstw     Cena:
9,99 zł

Gospodarka przedsiębiorstw Wiesław Łukomski oprawa miękka stan dobry wyd.1968 170 str. Spis treści 1.Pracownicy przedsiębiorstwa przemysłowego 2.Środki gospodarcze przedsiębiorstwa 3.Istota i zadania przedsibiorstwa 4.Proces ... 
 Historia pewnej firmy zegarmistrzowskiej     Cena:
7,00 zł

Historia pewnej firmy zegarmistrzowskiej Estelle Fallet oprawa miękka stan dobry wyd.2003 279 str. "Tissot to rodzaj kultury, rodzaj mentalności; Tissot to firma z pasją, szanowana na całym świecie za kreatywność i ... 
Wyświetlanie od 1 do 10 (z 20 pozycji) Stron:  1  2  [Następna >>] 
Koszyk
... jest pusty
Logowanie
Promocje
Monsignore
Monsignore

29,99 zł
26,99 zł
Nowości
18 maj 2012
4975016 wywołań od 19 wrzesień 2004
Copyright © 2009 oscGold