Koszyk
Koszyk: 0 szt. Suma: 0,00 zł
Kategorie
Wyszukiwanie
Szukana fraza:
Przedział cenowy:
do
Producenci
Informacje
Kontakt
Tel
(76) 7222054
GSM
509 779 886
Godziny działania sklepu
10-18
Kto jest online
Obecnie w sklepie jest
 1 Gość
 online.
Informacje o produkcie
Dzikowy skarb tom II
Cena produktu: 9,99 zł
Zamawiana ilość:  
Dzikowy skarb tom II
Dostępność Dostępny
Stan magazynowy
Średnia ocena
Brak recenzji
Kupując ten produkt otrzymujesz od nas 10 punktów które odpowiadają kwocie: 0,10 zł.
Zebrane punkty można wykorzystać do zakupu produktów w naszym sklepie.
Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Zakładając konto w naszym sklepie otrzymasz: 10 punktów.
Opis
Linki
Recenzje

Dzikowy skarb

 tom II

Karol Bunsch

oprawa miękka

stan dobry

wyd.1989

284 str.

"Dzikowy skarb" rozpoczyna cykl powieści piastowskich. Akcja utworu, nakreślana na barwnym tle obyczajowym, wpleciona jest w historyczne wydarzenia z czasów panowania Mieszka I i jego walk z Niemcami.

 

 Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Napisz recenzję
Data dodania produktu: 15 marzec 2009.
Poprzednia strona Produkt 122 z 261
w kategorii Historyczne/Legendy
Następna strona
Klienci, zakupili także:
Dzikowy skarb tom I 9,99 zł
  Dzikowy skarb Karol Bunsch oprawa miękka stan dobry wyd.1989 291 str. "Dzikowy skarb" rozpoczyna cykl powieści piastowskich. Akcja utworu, nakreślona na barwnym tle obyczajowym, wpleciona jest w historyczne wydarzenia z ... 
Saga o jarlu Broniszu II Śladem Wikingów 12,00 zł
Saga o Jarlu Broniszu II Śladem Wikingów oprawa miękka stan dobry wyd.1961 264 str. "Saga o jarlu Broniszu" jest powieścią historyczną z czasów panowania Bolesława Chrobrego. Tworząc świat fikcji literackiej, ... 
Pozostałe produkty z kategorii Historyczne/Legendy
Kolumbowie Rocznik 20 7,00 zł
  Kolumbowie Rocznik 20   Roman Bratny   oprawa miękka   stan dobry   wyd.1972   247 str.   Twórczość Romana Bratnego (ur.1921) związana jest w świadomości czytelnika z okupacją. ... 
Selene, córka Kleopatry 12,00 zł
Selene, córka Kleopatry Natalia Rolleczek oprawa miękka stan dobry wyd.1983 458 str. 
Powieści piastowskie 19,99 zł
Powieści piastowskie Karol Bunsch Rok tysięczny powieść z czasów Bolesława Chrobrego oprawa twarda stan dobry wyd.1968 364 str. 
Dzikowy skarb tom I 9,99 zł
  Dzikowy skarb Karol Bunsch oprawa miękka stan dobry wyd.1989 291 str. "Dzikowy skarb" rozpoczyna cykl powieści piastowskich. Akcja utworu, nakreślona na barwnym tle obyczajowym, wpleciona jest w historyczne wydarzenia z ... 
Synowie Markizy de Belcamp 14,99 zł
Synowie Markizy de Belcamp Paul Feval oprawa twarda stan dobry wyd. 1967 405 str.   
18 maj 2012
4975079 wywołań od 19 wrzesień 2004
Copyright © 2009 oscGold