| Wyświetlanie od 1 do 10 (z 82 pozycji) |
Stron: 1 |
| Nazwa |
Producent |
Cena |
Koszyk |
| |
|
Cena: 14,99 zł |
|
| Na Podgórzu Bałkanów
Mitka Grabczewa
oprawa miękka
stan dobry
wyd.1966
315 str.
Współczesna powieść pisarza bułgarskiego, któej głównym tematem są dramatyczne przeżycia trzech czołgistów, uwięzionych u ... |
| A potem po prostu życie |
|
Cena: 9,99 zł |
|
| A potem po prostu życie
Marta Tomaszewska
oprawa miękka
stan dobry
wyd.1970
271 str.
W powieści "A potem po prostu zycie" autorka podejmuje problemy nurtujące współczesną młodzież, ale nie jest to ksiazka ... |
| Alternatywa według Wilta |
|
Cena: 12,00 zł |
|
| Alternatywa według Wilta
Tom Sharpe
oprawa miękka
stan dobry
wyd.1979
223 str.
Henry Wilt jest obecnie kierownikiem sekcji w college`u i ojcem nad wiek rozwiniętych czterech córek o niespożytej energii. Nie stracił talentu ... |
| Anna w moim życiu |
|
Cena: 9,99 zł |
|
| Anna w moim życiu
Jerzy Mańkowski
oprawa miękka
stan dobry
wyd.1976
209 str.
"....Interesują mnie życiorysy ludzi uwikłanych w konflikty psychologiczne, moralne, rodzinne, społeczne - zapomnianych matek, niekochanych ... |
| Ballada o Januszku |
|
Cena: 9,99 zł |
|
| Ballada o Januszku
oprawa miękka
stan dobry
wyd.1980
320 str.
"Klienteli ciągle miałem sporo, w robocie byłam dokładna, ale już tu i tam pralki zaczęły się pojawiać. Myślałam nawet, jak by samej takie urządzenie zdobyć, bardzo by ... |
| Bardziej przyjaciel niż lokator |
|
Cena: 6,00 zł |
|
| Bardziej przyjaciel niż lokator
Angus Wilson
oprawa miękka
stan dobry
wyd.1977
133 str.
Proza A.Wilsona jest ostra, celna, często bezlitosna w swym demaskatorstwie. W opowiadaniach pisarz przedstawia mnogość typów, ludzi o ... |
| Bez oddechu |
|
Cena: 9,99 zł |
|
| Bez oddechu
Michał Jagiełło
oprawa miękka
stan dobry
wyd.1981
136 str.
"Bez oddechu" - druga powieść Michała Jagiełły - to studium fascynacji słabszej osobowości osobowością silniejszą. Autor podejmuje ... |
| Bitwa w drodze tom II |
|
Cena: 14,99 zł |
|
| Bitwa w drodze
H.Nikołajewa
tom II
oprawa miękka
stan dostateczny plus
wyd.1959
445 str.
...Pociągają Nikołajewą mężne charaktery, ludzie pochłonięci sprawą, wkładający w nią wszystko, biorący do serca los ... |
| Blisko, coraz bliżej I |
|
Cena: 8,00 zł |
|
| Blisko, coraz bliżej I
Albin Siekierski
oprawa miękka
stan dobry
wyd. 1983
239 str.
Spis treści
1.Jest dla kogo żyć
2.Przyjadę na ślub
3.Na tułaczkę
4.Czcij ojca swego
5.Wszystko dla syna |
| Blisko, coraz bliżej IV |
|
Cena: 8,00 zł |
|
| Blisko, coraz bliżej IV
Albin Siekierski
oprawa miękka
stan dobry
wyd. 1987
239 str.
Spis treści
1.Wycieczka w niedzielę
2.Nasi są daleko
3.Przyjazna hałda
4.Zima była gorąca
5.Nastała wiosna |
 |
 |
| Wyświetlanie od 1 do 10 (z 82 pozycji) |
Stron: 1 |
|