Koszyk
Koszyk: 0 szt. Suma: 0,00 zł
Kategorie
Wyszukiwanie
Szukana fraza:
Przedział cenowy:
do
Producenci
Informacje
Kontakt
Tel
(76) 7222054
GSM
509 779 886
Godziny działania sklepu
10-18
Kto jest online
Obecnie w sklepie jest

 online.
Poezja i dramat
POEZJA I DRAMAT najlepsza kategoria produktów. Zawiera wiele rodzajów produktów w kategorii Poezja i dramat.
Sortuj produkty wg:
Pokaż produkty:
Produkty promocyjne:
Ilość wyników na stronie: 
Wyświetlanie od 1 do 10 (z 29 pozycji) Stron:  1  2  3  [Następna >>] 
 Nazwa   Producent   Cena   Koszyk 
 "Chłopi"Władysława Reymonta opracowanie     Cena:
9,99 zł

"Chłopi"Władysława Reymonta opracowanie Stefan Lichański oprawa miękka stan dobry wyd.1987 125 str. Spis treści 1.Władysław Reymont-życie i twórczość 2.Reymont a naturalizm 3.Kompozycja, narracja, ... 
 100 pieknych wierszy     Cena:
8,00 zł

100 pieknych wierszy. Na rozne okazje oprawa miekka stan dobry wyd.1993 163 sr. 
 Aforyzmy     Cena:
5,00 zł

Aforyzmy Ali Ibn  Abi Talib mały format oprawa miękka stan dobry wyd.1990 76 str. przykładowe aforyzmy z książki: "Wartość człowieka mierzy się tym, co potrafi zrobić." "Posiadać władzę to jakby dosiąść lwa: miejsce to ... 
 Ballada o błękitnym wielorybie     Cena:
9,99 zł

Ballada o błękitnym wielorybie wiersze czterech poetów łotewskich w przekładzie Jerzego Litwiniuka -Ojars Vacietis -Imants Ziedonis -Janis Peters -Maris Caklais oprawa twarda mały format stan dobry wyd.1982 150 ... 
 Cień czasu     Cena:
6,00 zł

Cień czasu Marian Kubicki oprawa miękka stan dobry wyd.1964 64 str. 
 Eugeniusz Oniegin     Cena:
14,99 zł

Eugeniusz Oniegin Aleksander Puszkin oprawa twarda stan dobry wyd.2000 256 str. 
 Fircyk w zalotach     Cena:
9,99 zł

Fircyk w zalotach Franciszek Zabłocki oprawa miękka stan dobry wyd.1985 127 str. 
 Jerozolima wyzwolona     Cena:
19,99 zł

Jerozolima wyzwolona Torquato Tasso oprawa miekka stan dobry wyd.1995 448 str. Trwale miejsce w historii literatury swiatowej zajmuje poemat epicji "Jerozlima wyzwolona"(La Gerusalemme liberata"), ktorego autorem  jest Torquato Tasso ... 
 Kwiaty polskie Julian Tuwim     Cena:
7,00 zł

Kwiaty polskie Julian Tuwim oprawa miękka stan dobry wyd.1985 254 str. 
 Motyle i anioły. Antologia wierszy     Cena:
24,99 zł

Motyle i anioły. Antologia wierszy oprawa miękka stan dobry wyd.2003 301 str. "Wtorkowe spotkania literackie" to grupa poetów skupionych przy słupskim starostwie powiatowym. Zawiązała się w 2001 roku po tym  jak ... 
Wyświetlanie od 1 do 10 (z 29 pozycji) Stron:  1  2  3  [Następna >>] 
Koszyk
... jest pusty
Logowanie
Promocje
Nowości
22 maj 2012
4981284 wywołań od 19 wrzesień 2004
Copyright © 2009 oscGold