Koszyk
Koszyk: 0 szt. Suma: 0,00 zł
Kategorie
Wyszukiwanie
Szukana fraza:
Przedział cenowy:
do
Producenci
Informacje
Kontakt
Tel
(76) 7222054
GSM
509 779 886
Godziny działania sklepu
10-18
Kto jest online
Obecnie w sklepie jest

 online.
Informacje o produkcie
Saga o jarlu Broniszu II Śladem Wikingów
Cena produktu: 12,00 zł
Zamawiana ilość:  
Dostępność Dostępny
Stan magazynowy
Średnia ocena
Brak recenzji
Kupując ten produkt otrzymujesz od nas 12 punktów które odpowiadają kwocie: 0,12 zł.
Zebrane punkty można wykorzystać do zakupu produktów w naszym sklepie.
Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Zakładając konto w naszym sklepie otrzymasz: 10 punktów.
Opis
Linki
Recenzje
Saga o Jarlu Broniszu

II Śladem Wikingów

oprawa miękka

stan dobry

wyd.1961

264 str.

"Saga o jarlu Broniszu" jest powieścią historyczną z czasów panowania Bolesława Chrobrego. Tworząc świat fikcji literackiej, autor oparł się na autentycznych sagach normańskich i kronikach. Zawarł także w dziele wiele nieznanych legend.
"Saga" opowiada o stosunkach Polski z jej sąsiadami północnymi, o wyprawach wikingów jomsborskich aż do Anglii, o bogatym w wydarzenia roku tysięcznym i przesławnej bitwie pod Svolden.
Wątki historyczne przeplatają się z interesujący wątkiem romansowym. Różnorodna galeria postaci, ciekawa narracja i żywo tocząca się akcja to niezaprzeczalne wartości tej książki.
 Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Napisz recenzję
Data dodania produktu: 17 styczeń 2012.
Poprzednia strona Produkt 154 z 261
w kategorii Historyczne/Legendy
Następna strona
Klienci, zakupili także:
Dzikowy skarb tom I 9,99 zł
  Dzikowy skarb Karol Bunsch oprawa miękka stan dobry wyd.1989 291 str. "Dzikowy skarb" rozpoczyna cykl powieści piastowskich. Akcja utworu, nakreślona na barwnym tle obyczajowym, wpleciona jest w historyczne wydarzenia z ... 
Dzikowy skarb tom II 9,99 zł
Dzikowy skarb  tom II Karol Bunsch oprawa miękka stan dobry wyd.1989 284 str. "Dzikowy skarb" rozpoczyna cykl powieści piastowskich. Akcja utworu, nakreślana na barwnym tle obyczajowym, wpleciona jest w historyczne ... 
Pozostałe produkty z kategorii Historyczne/Legendy
Historia najsłynniejszych piratów i ich ... 14,99 zł
Historia najsłynniejszych piratów i ich zbrodnicze Wyczyny i Rabunki Kapitan Charles Johnson oprawa miękka stan dobry wyd.1968 261 str. Autentyczne dzieje kilkunastu najsłynniejszych piratów spisane w XVIII w. przez kapitana ... 
Rubaszny król Hal 14,99 zł
Rubaszny król Hal George Bidwell oprawa miękka stan dobry minus (podniszczona i naderwana okładka) Spis treści 1.Taniec młodości Dynastia i następstwo tronu Dwojakie wychowanie Małżeństwo w Hiszpanii "A kto ... 
W oblężonej Warszawie 9,99 zł
W oblężonej Warszawie   Stefania Zawadzka   oprawa miękka   stan dostateczny (rozdarta okładka)   wyd.1976   126 str.   „Stasiek wyskoczył z mrocznej sutereny i paroma susami ... 
Boży gniew 17,50 zł
Boży gniew Józef Ignacy Kraszewski oprawa twarda stan dobry wyd. 1973 447 str. 
Tygrys: Trzecia torpeda 7,00 zł
Seria: TYGRYS Trzecia torpeda oprawa miękka format kieszonkowy stan dobry wyd.1973 102 str. Druga Wojna Światowa Bohaterowie Operacje Kulisy -dramatyczne wydarzenia największych zmagań wojennych w historii -przełomowe, nieznane ... 
Koszyk
... jest pusty
Logowanie
Powiadomienia
Bestsellery
Ostatnio oglądane
Promocje
Powiadom znajomego
Powiedz o tym produkcie swoim znajomym
Nowości
22 maj 2012
4981307 wywołań od 19 wrzesień 2004
Copyright © 2009 oscGold