Koszyk
Koszyk: 0 szt. Suma: 0,00 zł
Kategorie
Wyszukiwanie
Szukana fraza:
Przedział cenowy:
do
Producenci
Informacje
Kontakt
Tel
(76) 7222054
GSM
509 779 886
Godziny działania sklepu
10-18
Kto jest online
Obecnie w sklepie jest

 online.
Informacje o produkcie
500 zagadek z chemii
Cena produktu: 6,00 zł
Zamawiana ilość:  
500 zagadek z chemii
Stan magazynowy
Średnia ocena
Brak recenzji
Kupując ten produkt otrzymujesz od nas 6 punktów które odpowiadają kwocie: 0,06 zł.
Zebrane punkty można wykorzystać do zakupu produktów w naszym sklepie.
Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Zakładając konto w naszym sklepie otrzymasz: 10 punktów.
Opis
Linki
Recenzje

500 zagadek z chemii

Ludwika Kowalska

oprawa miękka

stan dostateczny

wyd.1964

146 str.

 Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Napisz recenzję
Data dodania produktu: 27 listopad 2006.
Poprzednia strona Produkt 19 z 189
w kategorii Lit. popul.-nauk.
Następna strona
Klienci, zakupili także:
Biologia 5. Bakterie, grzyby, rośliny 5,00 zł
Biologia 5. Bakterie, grzyby, rośliny Barbara Klimuszko podręcznik dla klasy 5 szkoły podstawowej wyd.Żak wyd.1997 oprawa miękka stan dobry minus 142 str. 
Baśń o zródle. Baśń o Luboniu 1,99 zł
Baśń o zródle. Baśń o Luboniu Antonina Zachara-Wnękowa oprawa miękka stan dobry 24 str. wyd.1984 
Pozostałe produkty z kategorii Lit. popul.-nauk.
Genetyka wizje urzekające i grozne 14,99 zł
Genetyka wizje urzekające i grozne Władysław J.H. Kunicki-Goldfinger oprawa miękka stan dobry wyd.1987 160 str. Spis treści 1.Człowiek wobec zagadki dziedziczenia - rozwój poglądów w historii 2.O dziwnych drogach ... 
Ekonomika produkcji rolniczej 19,99 zł
Ekonomika produkcji rolniczej Earl O.Heady oprawa twarda stan dobry wyd.1967 1169 str. Spis treści Wprowadzenie 1.Zakres i charakter ekonomiki produkcji Planowanie w warunkach doskonałej informacji 2.Zależności między zasobami i ... 
Zadania z elektroniki przemysłowej tom II 24,99 zł
Zadania z elektroniki przemysłowej tom II Eugeniusz Bartosiński Jerzy Wieland Wojciech Woloczyński pod redakcją J.Wielanda oprawa miękka stan dobry wyd.1981 348 str. Spis treści: 1.Generatory sygnałów ... 
Ciekawa chemia 5,00 zł
Ciekawa chemia Jerzy Stobinski oprawa miekka stan dobry wyd.1981 222 str. Spis tresci: 1.Wstep 2.Pierwiastki 3.Woda 4.Zwiazki chemiczne 5.Chemia wokol nas 6.Ziemia jest jedna 7.Swiat niewidzialny 
Pieczarka 9,99 zł
Pieczarka K.Szudyga oprawa miękka stan dobry wyd.1978 263 str. Treść 1.Wiadomości wstępne 2.Budowa, cykl rozwojowy i odżywianie się pieczarki 3.Organizacja produkcji 4.Pomieszczenia do uprawy ... 
Koszyk
... jest pusty
Logowanie
Powiadomienia
Bestsellery
Ostatnio oglądane
Promocje
Powiadom znajomego
Powiedz o tym produkcie swoim znajomym
Nowości
22 maj 2012
4981354 wywołań od 19 wrzesień 2004
Copyright © 2009 oscGold