Koszyk
Koszyk: 0 szt. Suma: 0,00 zł
Kategorie
Wyszukiwanie
Szukana fraza:
Przedział cenowy:
do
Producenci
Informacje
Kontakt
Tel
(76) 7222054
GSM
509 779 886
Godziny działania sklepu
10-18
Kto jest online
Obecnie w sklepie jest

 online.
Informacje o produkcie
Żyją wśród nas
Cena produktu: 24,99 zł
Zamawiana ilość:  
Dostępność Dostępny
Stan magazynowy
Średnia ocena
Brak recenzji
Kupując ten produkt otrzymujesz od nas 25 punktów które odpowiadają kwocie: 0,25 zł.
Zebrane punkty można wykorzystać do zakupu produktów w naszym sklepie.
Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Zakładając konto w naszym sklepie otrzymasz: 10 punktów.
Opis
Linki
Recenzje
Żyją wśród nas

leksykon przyrodniczy licznie opatrzony zdjeciami, rysunkami

oprawa twarda

stan bardzo dobry

wyd.1999

222 str.

Kolorowy, wyczerpujący, podręczny leksykon przyrodniczy

-przyroda w miastach wcale nie jest uboga!

-jak radzą sobie w miastach zwierzęta i rosliny?

-dlaczego powinniśmy je chronić?

-jak im pomóc?
 Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Napisz recenzję
Data dodania produktu: 16 styczeń 2012.
Poprzednia strona Produkt 173 z 189
w kategorii Lit. popul.-nauk.
Następna strona
Pozostałe produkty z kategorii Lit. popul.-nauk.
Obróbka metali 7,00 zł
Obróbka metali z materiałoznawstwem podrecznik dla zasadniczej szkoły zawodowej i liceum zawodowego Stanisław Mac oprawa twarda wyd.1992 384 str.     
Mikrofalowe generatory polprzewodnikowe 14,99 zł
Mikrofalowe generatory polprzewodnikowe Witold Rosinski oprawa miekka stan dobry wyd.1970 146 str. Spis tresci 1.Wstep 2.Powstawanie rezystencji ujemnej w obszarze unoszenia zlacza p-n (dioda lawinowa) 3.Wlasciwosci elektryczne diody ... 
Dziedzictwo człowieka z Neandertalu 24,99 zł
Dziedzictwo człowieka z Neandertalu Między nauką a wiarą Hoimar von Ditrurth oprawa twarda stan bardzo dobry wyd.1995 309 str. Hoimar von Ditfurth był misjonarzem nauki i był przekonany o tym, że nauki przyrodnicze i wiara religijna ... 
Informatyka. Podstawy wiedzy 14,99 zł
Informatyka. Podstawy wiedzy   Artur Klein   oprawa twarda   stan dobry   wyd.1992   91 str. 
Rok 2000. Ku czemu zmierza świat? 19,99 zł
Rok 2000. Ku czemu zmierza świat? Fritz Baade oprawa miękka stan dobry wyd.1965 261 str. Treść 1.Rozwój ludności świata 2.Światowa produkcja  żywności 3.Wyścig między wschodem a zachodem w dziedzinie ... 
Koszyk
... jest pusty
Logowanie
Powiadomienia
Bestsellery
Ostatnio oglądane
Promocje
Powiadom znajomego
Powiedz o tym produkcie swoim znajomym
Nowości
22 maj 2012
4981369 wywołań od 19 wrzesień 2004
Copyright © 2009 oscGold